وبلاگ نوین‌ویپ

ویژگی انتقال تماس در ویپ چیست؟

انتقال تماس یا Call Forwarding عبارت است از انتقال تماس از یک شماره تلفن به شماره تلفن دیگر. این قابلیت در تلفن های منشی مورد استفاده معمول دارد ولی کاربردهای متفاوتی خواهد داشت. انتقال تماس می تواند به صورت دستی و یا به صورت اتوماتیک انجام شود.

فرض کنید که تماس تلفنی شرکت شما فقط از طریق منشی منتقل می شود یعنی تماس ابتدا به تلفن منشی رسیده می شود و سپس از این طریق به مدیریت و یا قسمت های دیگر منتقل می شود. این راه معمول انتقال تماس است و یک روش دستی به حساب می آید.

مورد استفاده دیگر وقتی است که تلفن رییس شرکت در حالت لطفا مزاحم نشود قرار دارد در این صورت تماس می تواند به منشی و یا معاونت منتقل شود. همین استدلال برای زمانی رخ می دهد که تلفن رییس پاسخگو نیست. در این حالت نیز می توان تماس را منتقل کرد. در حالتی که یک گیرنده تماس موجود نباشد نیز امکان انتقال تماس وجود دارد.

در نظر بگیرید یک کاربر دارای تلفن روی میزی و یک تلفن SIP نرم افزار بر روی گوشی و یک تلفن دیگر در اتاق دیگر است. می توان با استفاده از قابلیت انتقال تماس ابتدا تماس را به میز کاری کاربر منتقل کرد. بعد از چند بار زنگ خوردن تلفن اگر کاربر پاسخگو نباشد به تلفن روی گوشی همراه منتقل شود و دوباره بعد از چند بار زنگ خوردن به گوشی میز دیگر منتقل شود تا کاربر تماس را پاسخ بگوید. در صورتی که تماس کلا پاسخ نداشته باشد می توان به یک VoiceMail انتقال تماس داد و یا تماس را قطع نمود.

این قابلیت به عنوان مرا بیاب Find me نیز شناخته می شود.

چگونه تماس خود را بر روی موبایل منتقل کنیم؟

***

برای خرید و نصب تجهیزات ویپ می توانید با بخش پشتیبانی و فروش شرکت نوین ویپ تماس بگیرید یا به فروشگاه ویپ ما مراجعه کنید.

تلفن تماس: 88003373-021

برچسب ها Call forwarding در تلفن گویاcall forwarding در ویپانتقال تماس در ویپانتقال تماس در ویپ چگونه کار می کندتلفن گویاچگونه تماس خود را انتقال دهمچگونه تماس خود را در ویپ منتقل کنیمخدمات تلفن گویاخدمات ویپخرید آی پی فونفروش PCIفروش آنلاین آی پی فونفروش آی پی فونفروش انواع Gatewayفروش انواع IP Phoneفروش انواع تلفن شبکهفروش انواع کارت تلفن شبکهفروش انواع گوشی شبکهفروش انواع گیتویفروش انواع مرکز تلفن ویپفروش اینترنتی تلفن شبکهفروش تجهیزات IVRفروش تجهیزات آی پی فونفروش تجهیزات تلفن گویافروش تجهیزات ویپفروش خدمات تلفن گویافروش خدمات وبپفروش خدمات ویپفروش کارت تلفن شبکهفروش گوشی شبکهفروشگاه تجهیزات تلفن گویافروشگاه تجهیزات ویپفروشگاه تلفن گویافروشگاه ویپکاربرد و مزایای ویپکاربردها و مزایای تلفن گویاکاربردها و مزایای ویپکاربردهای ویپگیت ویگیتوی ویپمحصولات ویپمزایای VoIPمزایای تلفن گویامزایای ویپ چیست؟مفاهیم ویپمنتقل کردن تماس در تلفن گویانحوه انتقال تماس در ویپنحوه منتقل کردن تماس در ویپنرم افزار ویپنصب و راه اندازی تلفن گویاویپویژگی call forwarding در ویپ چیست؟ویژگی انتقال تماس در تلفن گویاویژگی انتقال تماس در ویپ چیست؟
بدون دیدگاه
پشتیبانی تلفنی رایگان