وبلاگ نوین‌ویپ

لیست قابلیت های تلفن گویا برای کسب و کار

احتمالا با سایت ما از طریق تلفن گویا شرکت نوین ویپ آشنا شدید یا شاید از طریق گوگل و کلمات کلیدی تلفن گویا به صفحه ما رسیدید. برای اینکه بتوانید یک تلفن گویای واقعی رو تست کنید شماره 88003373-021 رو بگیرید. سرویس تلفن گویا میتونه هر کجای کسب و کار شما قرار بگیره. با عمومیت پیدا کردن این سیستم تلفنی لازم دونستم یک لیست از قابلیت های تلفن گویا رو برای شما بازگو کنم. این لیست شامل ویژگی های عمومی تلفن گویا و همچنین ویژگی های مرتبط با شغل شما هست. همین ویژگی ها هست که باعث می شه شرکت شما بزرگ تر جلوه کنه و بیشتر مورد اعتماد مردم قرار بگیره. مشتری های شما برای اینکه محصول شما رو بخرند باید به شما اعتماد کنن. این ویژگی ها رو بخونید و به این مطلب فکر کنید که چقدر میتونه برای کسب و کار شما مفید باشد. لیست ویژگی های تلفن گویا به شرح زیر می باشد:

Attendant منشی تلفنی فعال و خستگی ناپذیر

توی سیستم تلفن گویا منشی تلفنی یه همکار مجازی به حساب می یاد که هیچ وقت خسته نمی شه. هر وقت کسی با شرکت شما تماس می گیره تماس رو جواب می ده و مودبانه به اون سلام میکنه. شروع به معرفی شرکت می کنه. قسمت های مختلف شرکت شما رو توضیح میده. بعدش تماس گیرنده رو به سمت داخلی مورد نظرش منتقل می کنه. حتی میتونه پیغام تماس گیرنده رو توسط پیغام گیر ضبط کنه و برای شما ایمیل کنه. همه این کار ها رو یک کارمند مجازی انجام میده و به نظر میاد شرکت شما چقدر بزرگه و چند تا قسمت مختلف هم داره.

Extensions داخلی های زیاد

اینکه شما داخلی های زیادی داشته باشین باعث می شه که تماس ها به افراد خاص یا پیغام گیر یا حتی ایمیل صوتی برسه. بعضی از داخلی ها مجازی هستن یعنی کسی گوشی رو بر نمی داره اما وقتی با اون تماس گرفته می شه یه صدایی پخش می شه و مثلا آدرس سایت یا آدرس محل کار شما رو می خونه. بسیار خوب منشی شما می تونه آزادانه کارهای مفید تری رو انجام بده.

Follow Me مرا بیاب

فکر کنید شما در کسب و کار خودتون یک جا نیستید. یک لحظه توی انبار هستین بعدش توی حسابداری و بعدش یک جلسه دارین که بیرون از شرکت هست. برای اینکه تماس های شما از دست نره و کسی هم نفهمه شما دقیقا کجا هستید از این قابلیت می شه استفاده کرد. چند تا شماره برای خودتون تعریف می کنید و تلفن گویا با سیستم مرا بیاب توی این گروه از شماره ها دنبال شما می گرده. اول به دفتر کارتون زنگ می زنه اگه اونجا نباشید به داخلی موبایلتون زنگ میزنه. اگه اونجا هم نباشید به خود موبایلتون زنگ می زنه. اگه اونجا هم نباشید زنگ میزنه خونتون. خلاصه میگرده دنبال شما دیگه. فرد تماس گیرنده در تمام این لحظات داره صدای بوق خوردن رو می شنوه و اصلا متوجه این تغییرات نیست.

Inbound Faxing دریافت فکس

داستان فکس رو توی شرکت های زیادی دیدم. همه گله دارن که یک فکس درست و حسابی نداریم. حق دارند . اگه کاغذ تموم بشه فکس نمیرسه. اگه کسی نباشه فکس رو start کنه فکس نمیرسه. اگه کسی زنگ بزنه وسط تماس فکس خراب می شه. سیستم تلفن گویا می تونه یه داخلی فکس داشته باشه که می تونه فکس رو تشخیص بده. فکس رو که تشخیص داد اون رو دریافت می کنه به PDF تبدیل می کنه و می فرسته برای ایمیل شما. ساعت ارسال فکس و شماره ارسال کننده رو هم می نویسه. نیازی به دستگاه فکس هم نداره و پولش میمونه توی جیب شما.

Call Recording ضبط تماس

فکر کنید با مشتری تماس گرفتین و ازش پرسیدین که چه جنسی رو می خواد. حواس جمع هم که ندارید. ضبط تماس اینجا کمک کننده هست. یا اصلا به انبار جنسی رو سفارش زدین و چیز دیگری رو برای شما ارسال کرده. به هر حال پیش میاد. ضبط تماس اینجا به درد می خوره. امکان ضبط تماس در تلفن گویا با یک کلیک فعال می شه و بد از ضبط تماس با استفاده از سیستم مدیریت تماس می تونید اطلاعات تماس های ضبط شده رو بر حسب زمان یا شماره تماس پیدا کنید.

Music or Message on Hold پیام انتظار

از جمله امکاناتی که سیستم تلفن گویا در اختیار شما قرار میده پیام انتظار هست. یک پیام انتظار که توی استودیو انجام شده باشه با یه آهنگ توی پس زمینه اون کسب و کار شما رو فعال تر جلوه میده. انتظار تماس می تونه قسمت های مختلف کسبو کار شما رو معرفی هم بکنه.

Conference اتاق کنفرانس

اتاق کنفراس دقیقا همین معنی رو که شما فکر می کنید در اختیار شما قرار میده. یعنی کنفرانس چند نفره. توی سانترال فقط کنفرانس سه نفره وجود داره ولی در تلفن گویا تعداد نفرات مهم نیست و اتاق کنفرانس می تونه برای قسمت های مختلف شرکت هم به وجود بیاد. فقط توی اتاق دقت کنید اگه یکی صحبت می کنه گوش بدین تا نوبت صحبت شما هم بشه.

Call Scheduling ساعت کاری شرکت

تماس های ورودی میتونه مسیر یابی بشه. به این معنی که بر حسب ساعات کاری شرکت تماس ها به داخلی ها وصل بشه و در ساعات غیر کاری به تماس گیرنده ساعات کاری شرکت اعلام بشه. مسیر یابی تماس می تونه بر حسب تاریخ هم باشه و در روز های تعطیل هفته مسیر یابی متفاوتی انجام بشه. پخش پیام تبریک در اعیاد و مناسبت های سال از جمله همین قابلیت ها هست.

Call Queue صف تماس

در مراکز تلفنی بزرگ که تماس های ورودی زیاد هست مدیریت اونها کمی مشکل می شه. برای اینکه این تماسها که هر کدوم مثل یک مشتری هستند از دست نره قابلیت صف تماس به وجود آمده. وقتی صف تماس بر قرار می شه و تماس گیرنده ها توی صف قرار می گیرند این امکان وجود داره که مدت زمان انتظار در صف و یا تعداد افراد داخل صف رو عنوان کرد. شرکت هایی که تماس ورودی زیادی دارند معمولا با این روش مشتریان خودشون رو راضی نگه می دارند.

Administration Control Panel رابط کاربری

همه این امکانات در تلفن گویا با رابط کاربری مشتری پند اون جمع آوری شده. اطلاعات تماس و ثبت وقایع اون به همراه اطلاعات کاربران به راحتی در دسترس هست. این رابط کاربری خوب سیستم تلفن گویا رو قابل استفاده و قابل ارایه کرده است.

***

برای خرید و نصب تجهیزات ویپ می توانید با بخش پشتیبانی و فروش شرکت نوین ویپ تماس بگیرید یا به فروشگاه ویپ ما مراجعه کنید.

تلفن تماس: 88003373-021

 

برچسب ها آشنایی با امکانات ویپامکانات تلفن گویاامکانات ویپامکاناتی که تلفن گویا در اختیار شرکت ها قرار می دهدامکاناتی که ویپ به شما می دهدتلفن گویاتلفن گویا چه مزایایی برای شرکت ها دارد؟خدمات تلفن گویاخدمات ویپخرید آی پی فونفروش PCIفروش آنلاین آی پی فونفروش آی پی فونفروش انواع Gatewayفروش انواع IP Phoneفروش انواع تلفن شبکهفروش انواع کارت تلفن شبکهفروش انواع گوشی شبکهفروش انواع گیتویفروش انواع مرکز تلفن ویپفروش اینترنتی تلفن شبکهفروش تجهیزات IVRفروش تجهیزات آی پی فونفروش تجهیزات تلفن گویافروش تجهیزات ویپفروش خدمات تلفن گویافروش خدمات وبپفروش خدمات ویپفروش کارت تلفن شبکهفروش گوشی شبکهفروشگاه تجهیزات تلفن گویافروشگاه تجهیزات ویپفروشگاه تلفن گویافروشگاه ویپکاربرد و مزایای ویپکاربردها و مزایای تلفن گویاکاربردها و مزایای ویپکاربردهای ویپگیت ویگیتوی ویپلیست قابلیت های تلفن گویا برای کسب و کارمحصولات ویپمزایا و کاربردهای تلفن گویا برای تجارت هامزایای VoIPمزایای تلفن گویامزایای ویپ چیست؟مفاهیم ویپمهم ترین امکانات ویپمهم ترین ویژگی های تلفن گویانرم افزار ویپنصب و راه اندازی تلفن گویاویپویژگی های اصلی تلفن گویاویژگی های قابل استفاده از تلفن گویا
بدون دیدگاه
پشتیبانی تلفنی رایگان