سیش

ویپ در خانه و کاربرد های جدید آن

سوال اساسی کاربران ویپ این است که چرا با وجود خدمات گسترده تلفن آنالوگ در منازل نیاز به ورود ویپ به منازل پیش می آید؟ یا به صورت ساده تر وقتی ما تلفن در خانه داریم چرا باید ویپ استفاده کنیم؟

ارتباط تلفنی در حالت دیجیتال در شبکه های ویپ کیفیت صدا و تصویر مطلوبی ایجاد می کند. به علاوه امکانات دیگری هم در اختیار شما قرار می دهند. امروزه با برقراری شبکه های WiFi می توان راه حل های مقرون به صرفه جایگزین تلفن معمولی پیشنهاد نمود.

فرض کنید که شما در خانه خود یک شبکه بی سیم دارید (معمولا همه دارند) و یک دستگاه Voip سری OM4 خریداری می کنید.

  • حال ورودی خط تلفن شهری خود را به دستگاه ویپ می زنید.
  • تلفن معمولی آنالوگ خود را به خروجی دستگاه ویپ وصل می کنید.
  • برای همه اعضای خانواده یک نرم افزار Sip بر روی گوشی تعریف می کنید.
  • همه تماس های آمده به خانه را به همه تلفن ها انتقال می دهید.

با این ترتیب همه اعضای خانواده یک تلفن دارند که می توانند تماس های خود را از طریق خط ارتباطی منزل برقرار کنند و در صورت نیاز می توانند با اعضای خانواده هم ارتباط داخلی تلفنی داشته باشند. مزایای ارتباط با تلفن گویای خانگی ، پیغام گیر صوتی شخصی و دریافت فکس و انتقال به ایمیل و غیره کاربردهای دیگری است که نمی توان به سادگی از آن گذشت. به هر حال با گذشت زمان مطمئنا خانه های آینده شبکه فعال تلفن ویپ دارند.

***

برای خرید و نصب تجهیزات ویپ می توانید با بخش پشتیبانی و فروش شرکت نوین ویپ تماس بگیرید یا به فروشگاه ویپ ما مراجعه کنید.

تلفن تماس: 88003373021

برچسب ها : ,, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

نیاز به راهنمایی دارید؟

ما ۷ روز هفته از ساعت ۹ الی ۲۲ پاسخگو تماس تلفنی شما هستیم.

021-41256999
آیا به مشاوره نیاز دارید؟

تماس بگیرید
021-41256999
021-91009291
(مشاوره رایگان)