ماژول اتصال مجدد تماس به اپراتور

ماژول اتصال مجدد تماس به اپراتور، برای مجموعه‌هایی مناسب است که تمایل دارند با پشتیبانی مناسب، علاوه بر جلب رضایت مشتریان، روند پیگیری و پشتیبانی مجموعه خود را به صورت حرفه ‎ای، مدیریت نمایند.

عملکرد ماژول اتصال مجدد به اپراتور

در سیستم ویپ، با تماس مشتری و ورود او به صف پاسخگویی، هریک از کارشناسان مجموعه پاسخگوی تماس وی خواهند بود و در صورتی‌که ماژول اتصال مجدد به اپراتور بر روی سیستم ویپ مجموعه، نصب و فعالسازی شود، با تماس مجدد همین مشتری، تماس وی به صورت اتوماتیک به کارشناس پاسخگوی قبلی، متصل خواهد شد.

با نصب و فعالسازی ماژول اتصال مجدد تماس به اپراتور بر روی سیستم‌های ویپ، برقراری ارتباط در صورت تماس مشتری با مجموعه و اتصال مجدد وی به کارشناسان مربوطه، به دو حالت انجام می‌پذیرد:

۱٫ دیتابیس لوکال باشد؛

۲٫ دیتابیس به صورت وب‌سرویس باشد؛

مزیت نصب ماژول اتصال مجدد تماس به اپراتور

همانطور که گفته شد، با نصب و فعالسازی ماژول اتصال مجدد به اپراتور بر روی سیستم ویپ، تماس مجدد مشتری، به صورت اتوماتیک به کارشناس پاسخگوی قبلی، متصل خواهد شد. در این حالت، هم برای مشتری و هم برای اپراتور پاسخگو در مجموعه، دو مزیت دارد:

۱٫ صرفه‌جویی در زمان

۲٫ پیگیری و پشتیبانی راحت‌تر امور

در صورت تماس مجدد مشتری و اتصال اتوماتیک وی به کارشناس پاسخگوی قبلی، دیگر نیازی به توضیح مجدد مشتری برای پیگیری مسئله، وجود ندارد و همینطور کارشناس راحت‌تر می‌تواند پیگیر و پاسخگوی مسئله مطرح شده از سوی مشتری باشد.

قابل ذکر است که می‌توان این ماژول را به گونه‌ای برنامه‌ریزی نمود که مشتری در صورت تمایل به کارشناس قبلی متصل نشده و تماس وی به اپراتور دیگری منتقل شود.

بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان