وبلاگ نوین‌ویپ

تلفن گویا و کاربردهای آن

آیا تا به حال با سازمانی تماس گرفته اید که صدایی را بشنوید و از شما بخواهد عددی را از یک فهرست انتخاب کرده، وارد کنید یا بخوانید؟

در واقع شما با یک سیستم تلفن گویا ارتباط برقرار کرده اید. در هر موسسه چگونگی ارائه خدمات به مراجعین با تلفن گویا و داشتن سیستم‌های پاسخگویی به مشتریان (تلفن گویا) یکی از مهم‌ترین عوامل رضایت مشتریان و در نتیجه سودآوری و پیشرفت موسسه می باشد. با استفاده آسان از تلفن برای عموم، ارتباط تلفنی (تلفن گویا) اولین راه ارتباط مردم با سازمان است.

از این رو داشتن بخش روابط عمومی و پاسخگویی به مراجعین از اساسی‌ترین نیازهای هر سازمان است و در بسیاری مواقع نیروی انسانی بسیاری را درگیر می‌نماید.
به همین منظور سیستم‌هایی تحت عنوان تلفن گویا وارد بازار شدند که سیستم تلفن گویا ابزاری برای برقراری ارتباط مستقیم و دریافت اطلاعات از یک مرکز اطلاع رسانی می‌باشند که با تجهیز سازمان به تلفن گویا، ارباب رجوع بدون نیاز به داشتن امکانات خاص، با در اختیار داشتن یک خط تلفن معمولی می تواند با سیستم تلفن گویا تماس گرفته و اطلاعات لازم خود را که قبلا در سیستم تلفن گویا برای آنها فراهم گردیده به صورت صوتی دریافت کند.

تلفن گویا همانگونه که مشخص است رسانه ای است برای ارائه اطلاعات سازمان به صورت خودکار و از طریق تلفن.

نمونه ای از اطلاعات ایستای قابل عرضه در سیستم تلفن گویا عبارتند از :

  • معرفی اهداف و رسالتهای سازمان در سیستم تلفن گویا
  • معرفی کوتاه زیر بخشها و واحد های سازمانی در سیستم تلفن گویا
  • نشانی ها و شماره تلفن های بخش ها و مسؤولین مهم سازمان در سیستم تلفن گویا
  • اخبار مهم نظیر نمایشگاه ها، کنفرانس ها و یا مناسبت ها در سیستم تلفن گویا
  • معرفی زمانها و یا دوره های زمانی خاص برای سازمان در سیستم تلفن گویا

نرم افزار تلفن گویا امکان اتصال به بانک های اطلاعاتی از قبیل MySql, SQL Server, PostgreSQL دارا میباشد و می تواند در هر قسمت از چارت سیستم تلفن گویا ، با گرفتن کد یا پارامترهای ورودی، گزارش یا متن مورد نظر را بصورت پویا تولید، خوانده و یا فکس کند. سیستم تلفن گویا قادر است مقادیر عددی، تاریخ، ساعت، وضعیتها و مقادیر مشخص دیگر را به صورت هوشمند و با فرمتهای متنوع بیان کند.

نمونه ای از اطلاعات پویا که از بانک های اطلاعاتی تلفن گویا استخراج می شود و می تواند برای هر کاربر متفاوت باشد عبارتند از:

  • تلفن گویا مانده حساب مشتری، گردش حساب ها و یا گزارشات مالی
  • تلفن گویا اطلاعات تحصیلی شامل دوره های تحصیلی، نمرات، تاریخ امتحانات
  • تلفن گویا وضعیت پرونده ها، نامه ها و مکاتبات
  • تلفن گویا اعلام وضعیت آب و هوا ، اوقات شرعی ، ساعت و …
  • تلفن گویا اعلام نرخ ارز و وضعیت بازار سهام

***

برای خرید و نصب تجهیزات ویپ می توانید با بخش پشتیبانی و فروش شرکت نوین ویپ تماس بگیرید یا به فروشگاه ویپ ما مراجعه کنید.

تلفن تماس: 91029108-021

برچسب ویپ
بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ