دریافت آنلاین حق مشاوره

دستمزد ارائه مشاوره‌ تلفنی به افراد را در لحظه دریافت کنید.

سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌شود که بلافاصله پس از انتخاب بسته‌های مشاوره از پیش تعیین شده توسط مشتری با تاریخ، مدت زمان، نوع و حق مشاوره، هزینه مشاوره به صورت آنلاین به حساب شما واریز می‌شود.

دریافت گزارشات جامع از سیستم

با ارزیابی عملکرد کارشناسان و آگاهی از سطح رضایتمندی مشتریان، کیفیت ارائه خدمات خود را ارتقاء دهید.

در پنل گزارش‌گیری سامانه مشاوره تلفنی ، علاوه بر امکان دریافت گزارشات جامع از وضعیت عملکرد هریک از کارشناسان، می‌توان، با هدف بهبود کیفیت ارائه خدمات و جلب رضایت مشتریان، مکالمات و مشاوره‌های ارائه شده را نیز دریافت نمود.

نصب و راه اندازی سریع

نصب و راه‌اندازی سامانه در سریع‌ترین زمان ممکن در محل مورد نظر مشتری، انجام می‌شود.

امکان نصب ماژول‌

با نصب انواع افزونه و توسعه امکانات سامانه، مرکز مشاوره‌ای‌ حرفه‌ای خواهید داشت.

قابلیت برنامه‌ریزی

طراحی استراتژی و برنامه‌ریزی سامانه با توجه به نیازهای هر کسب‌و‌کار، امکان‌پذیر می‌باشد.

اتصال به پنل پیامک

با اتصال سامانه به وب‌سرویس پیامکی، اطلاع‌رسانی‌ به مشتریان با ارسال پیامک، انجام می‌شود.

مانیتورینگ کارشناسان

شنود مکالمات برای ارزیابی عملکردی کارشناسان و بهبود کیفیت خدمات، انجام می‌شود.

امکان تماس دوطرفه

با پرداخت آنلاین هزینه مشاوره، امکان تماس با مشتری و کسر اعتبار از وی، وجود دارد.

محاسبه اعتبار مشتری

اعتبار مشتری، از شروع زمان ارائه مشاوره به صورت خودکار توسط سامانه محاسبه می‌شود.

اخطار اتمام اعتبار

با تنظیم سامانه، اخطار پایان اعتبار در دقایق پایانی مشاوره به اطلاع مشتری خواهد رسید.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید، پاسخ‌گو شما خواهیم بود

پاسخ به سوالات راه اندازی مرکز مشاوره

سوالات متداول

سامانه مشاوره تلفنی چیست؟

سامانهٔ مشاورهٔ تلفنی نوین ویپ، سرویس بی‌نظیری است که برای راه اندازی مراکز مشاوره تلفنی که امکان ارائه خدمات مشاوره‌ای غیرحضوری دارند، از آن استفاده می‌شود.

این سامانه برای هر کسب و کاری، می‌تواند مفید و سودآور باشد. در واقع، با هر شغل و موقعیت و با سرمایه‌ای بسیار اندک می‌توان سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ را نصب و راه‌اندازی و با ارائه مشاوره‌های تحصیلی، حقوقی، پزشکی و روانپزشکی، خانواده، برندینگ، بازاریابی، توسعه کسب و کار، مشاوره‌های مالی و سرمایه گذاری و ... به کسب درآمد پرداخت.

کسب‌و‌کارهایی که قادر به ارائه خدمات مشاوره‌ای غیرحضوری هستند و یا تقاضای دریافت مشاوره تلفنی در زمینه‌ تخصص و فعالیت آنها بالاست، با استفاده از سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، می‌توانند به کسب درآمد بپردازند.

در سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، امکان برنامه‌ریزی بسته‌های مختلف مشاوره با قیمت‌های متفاوت، وجود دارد. به این ترتیب مشتریان با آگاهی از قیمت و مشخصات هریک از بسته‌های مشاوره مورد نیاز خود، اقدام به پرداخت آنلاین هزینه مشاوره تلفنی خود خواهند نمود.

پیش از این، تنها حالت ممکن برای دریافت مشاوره غیرحضوری، تماس فرد مشاوره‌گیرنده با مرکز مشاور و کسر هزینه مشاوره از حساب وی بود.

اما در سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، پس از انتخاب بسته‌ مشاوره مد نظر مشتری و پرداخت آنلاین هزینه، مشاور با مشتری تماس خواهد گرفت و هزینه مشاوره از اعتبار وی کسر می‌شود.

سامانه مشاوره تلفنی نویم ویپ، توسط تیمی متشکل از برنامه نویسان و متخصصان IT و مجرب، برنامه نویسی شده که امکان هک و دسترسی به اطلاعات کاربران را برای افراد غیرمجاز و خارج از سیستم، غیرممکن می‌‍سازد.

بنابراین، امنیت بالای این سامانه،‌ سبب می‌شود تا حریم خصوصی افراد مشاوره‌گیرنده، به طور کامل، حفظ و حراست ‌شود.

با استفاده از سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، دیگر هیچ محدودیت جغرافیایی برای استفاده از خدمات مشاوره‌ای وجود نخواهد داشت.

چراکه مشتریان‌ دیگر محدود به افراد ساکن در شهر و یا مناطق اطراف محل مشاوره نخواهند بود، و از تمام نقاط کشور، تنها با دسترسی به خطوط تلفن ثابت و یا همراه، از خدمات مشاوره، بهره مند خواهند شد.

نصب و راه‌اندازی سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، بدون هیچ محدودیت جغرافیایی برای تمام کسب‌و‌کارها در سراسر کشور، امکان‌پذیر می‌باشد.

در صورتی‌که زیر ساخت‌هایی همانند شبکه اینترنت، خطوط تلفن و سخت افزارهای مورد نیاز برای نصب و راه اندازی سامانه مشاور تلفنی فراهم باشد، کارشناسان تیم نوین ویپ، در سریع‌ترین زمان ممکن در محل مورد نظر مشتری حاضر خواهند شد.

برای دریافت مشاوره و خرید سامانه مشاوره تلفنی، در روزهای شنبه الی چهارشنبه ساعت 9 الی 17 و روز پنجشنبه ساعت 9 الی 13 ، با شماره‌های مجموعه تماس حاصل فرمایید.

در صورتی‌که زیر ساخت‌هایی همانند شبکه اینترنت، خطوط تلفن و سخت افزارهای مورد نیاز برای نصب و راه اندازی سامانه مشاور تلفنی در محل مورد نظر مشتری فراهم باشد، تنها 10 الی 14 روز کاری نصب و راه اندازی نهایی مرکز مشاوره با استفاده از سامانه مشاور تلفنی نوین ویپ، به طول می‌انجامد.

سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، دارای سه بسته با امکانات و قیمت‌های متفاوت می‌باشد. شما براساس نیازتان می‌توانید، یکی از بسته‌ها را برای خرید سامانه مشاورهٔ تلفنی انتخاب نمایید.

برای دریافت مشاوره و خرید سامانه مشاوره تلفنی، متناسب با نیازها و نوع فعالیت خود، روزهای شنبه الی چهارشنبه ساعت 9 الی 17 و روز پنجشنبه ساعت 9 الی 13 ، با شماره‌های مجموعه تماس حاصل فرمایید.

با امکان نصب ماژول‌های ویپ بر روی سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، همچون ماژول نظرسنجی، تکریم مشتری و... امکان مدیریت مرکز مشاوره‌ای حرفه‌ای با امکانات ویژه، در اختیار افراد قرار خواهد گرفت.

همچنین در صورت توسعه مرکز مشاوره در آینده و افزایش تعداد درخواست‌های مشاوره تلفنی، امکان برقراری تماس‌های بیشتر به صورت همزمان و تعریف کدهای اپراتوری و خطوط داخلی بیشتر بر روی سامانه وجود خواهد داشت.

اگر مدت زمان زیادی را صرف ارائه توضیحات و مشاوره‌های گوناگون به صورت تلفنی و غیرحضوری به افراد می‌نمایید، با استفاده از سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، می‌توانید در مقابل زمانی که صرف ارائه مشاوره می‌کنید، هزینه و دستمزد کار خود را دریافت کنید.

همچنین برای نصب و راه اندازی سامانه مشاوره تلفنی، نیاز به اجاره و یا خرید مکان خاصی ندارید و تنها با صرف سرمایه‌ای اندک، می‌توانید مرکز مشاوره تلفنی خود را راه‌اندازی و به کسب درآمد بپردازید.

یکی از ویژگی‌های سامانه مشاور تلفنی نوین ویپ و برتری آن نسبت به سایر سرویس‌های مشابه، این است که امکان برقراری تماس و دریافت مشاوره؛ علاوه بر تلفن ثابت، از خطوط موبایل و اپراتورهای تلفن همراه نیز وجود دارد.

سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، با استفاده از خطوط دیجیتالی یا SIP trunk راه اندازی می‌شود، زیرا در این خطوط امکان ایجاد چند کانال بر روی یک شماره وجود دارد.

همچنین می‌توانید، پلن‌های مختلفی را با قیمت‌های متفاوت، برای ارائه مشاوره به مشتریان‌تان ارائه دهید و دیگر محدودیت خطوط IN از قبیل تماس ورودی و ارتباط یک طرفه با مشتری و یا ارتباط بر روی خطوط ثابت، وجود ندارد.

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ