دریافت گزارشات جامع

با بررسی و ارزیابی عملکرد کارکنان و تماس مشتریان، به بهبود سطح کیفی خدمات خود بیندیشید.

گزارشات سیستم با جزئیاتی همچون تعداد و مدت زمان تماس کاربران، زمان ورود و خروج هر اپراتور، مدت زمان پاسخگویی، مدت زمان انتظار مشتری تا اتصال به اپراتور و... با تاریخ شمسی، به راحتی امکان ارزیابی و تحلیل عملکرد کارکنان و سطح رضایتمندی مشتریان را فراهم می‌آورد، تا بهبود سطح کیفی خدمات و توسعه سازمان، به صورت کاملاً منطقی، صورت پذیرد.

سازگاری با انواع CRM

امکان پاسخگویی هوشمند به مراجعین و مشتریان خود را فراهم آورید.

سازگاری و اتصال سیستم‌ ویپ با بانک‌های اطلاعاتی که در انواع اتوماسیون‌های اداری و نرم افزار CRM طراحی و ذخیره‌سازی شده‌اند، روند پیگیری‌ امور مشتریان توسط کارشناسان را بهینه و کوتاه‌تر کرده و سبب بالا بردن سطح کیفی ارائه خدمات در شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌شود.

راه اندازی سریع

با فراهم بودن زیرساخت‌های لازم، نصب و راه‌اندازی سیستم در سریع‌ترین زمان، انجام می‌شود.

نصب افزونه

امکان نصب انواع ماژول‌های ویپ برای توسعه امکانات پایه سیستم و ایجاد مراکز تماس حرفه‌ای

ضبط مکالمات

ضبط تمام مکالمات تماس‌های ورودی و خروجی و دانلود هریک از آنها در پنل گزارشات

کاهش هزینه‌ها

امکان برقراری تماس بین شعب داخل و خارج از کشور در بستر اینترنت، به صورت رایگان

ارسال فاکس

ارسال فاکس از طریق کامپیوتر و با استفاده از نرم افزار Fax software، بدون نیاز به دستگاه

اتصال به وب‌سایت

کاهش زمان پیگیری تلفنی توسط اپراتورها با اتصال سیستم ویپ به وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی

ادغام با رایانه

ادغام تلفن با رایانه با استفاده از Softphone و اتصال به هدست، جهت سهولت در پاسخ به تماس‌ها

ایجاد کنفرانس‌

امکان برقراری کنفرانس صوتی و تصویری چند طرفه در ویپ و کاهش هزینه‌های تلفن در مراکز تماس

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییر زیرساخت‌‌ها و کاهش هزینه سازمان‌های در حال رشد و توسعه

جابجایی خطوط

انتقال خطوط تلفن بدون تغییر شماره، تنها با جابجایی گوشی تلفن به پورت شبکه در محل جدید

امنیت بالا

اتصال تماس کاربران شناسایی شده در شبکه و ارسال مکالمات بر روی VPN و امکان رمزگذاری آنها

بدون سیم‌کشی

افزودن داخلی‌های بیشتر با توسعه مجموعه، بدون نیاز به سیم‌کشی با استفاده از بستر شبکه برای ارتباطات

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید، پاسخ‌گو شما خواهیم بود

پاسخ به سوالات نصب و راه‌اندازی تلفن گویا

سوالات متداول

ویپ (VoIP) چیست؟

امروزه تبادل اطلاعات (تصویر، صدا و مستندات) با استفاده از نرم‌افزارهای کاربردی از طریق اینترنت و در سایه تکنولوژی ویپ، به راحتی صورت می‌گیرد.

VoIP مخفف Voice Over IP، تکنولوژی انتقال صدا روی بستر شبکه است که امکان برقراری تماس‌های تلفنی را روی بستر شبکه IP فراهم می‌آورد.

کاهش هزینه‌ ارتباطات در مراکز تماس با استفاده از تکنولوژی VoIP به دلیل بکارگیری شبکه داده جهت انتقال صوت، استفاده بهینه از پهنای باند، ایجاد مکالمه و ارتباطات با کیفیت و امکان اضافه نمودن امکانات جدید با نصب ماژول‌های کاربردی بر روی سیستم ویپ از مزایای استفاده از این تکنولوژی می‌باشد.

اگر زمینه فعالیت کسب‌و‌کاری مستقیما به ارتباطات تلفنی گره خورده است و تعدادی کارشناس و یا پرسنل مسئولیت پاسخگویی به مشتریان را دارند و یا فروش تلفنی، خدمات پس از فروش، خدمات پشتیبانی فنی، اطلاع‌رسانی و مشاوره تلفنی در این کسب‌و‌کارها صورت می‌گیرد، بنابراین استفاده از سیستم ویپ، برای راه‌اندازی یک مرکز تماس حرفه‌ای به آنها پیشنهاد می‌شود.

در صورتی‌که زیر ساخت‌های مورد نیاز همانند شبکه اینترنت، برای راه اندازی مرکز تماس فراهم باشد، کارشناسان تیم نوین ویپ، در سریع‌ترین زمان ممکن در محل مورد نظر مشتری حاضر خواهند شد، در غیر این‌صورت ابتدا شرایط را برای راه‌اندازی و نصب سامانه تلفن گویا فراهم می کنند.

می‌توانید برای مشاوره رایگان و همچنین هماهنگی جهت نصب و راه‌اندازی سیستم ویپ، روزهای شنبه الی چهارشنبه ساعت 9 لغایت 17 و روز پنجشنبه ساعت 9 لغایت 13 با شماره‌های مجموعه تماس حاصل فرمایید.

یکی از مزیت‌های استفاده از سیستم VoIP، راه اندازی آن بر روی بستر شبکه فعلی شرکتها است و نیازی به پیاده‌سازی بستر جدید و در نتیجه سیم کشی مجدد وجود ندارد.

پس از نصب و راه‌اندازی سیستم روی بستر شبکه، نیازها و انتظارات هر کسب‌و‌کار یا سازمان از سیستم تلفنی ویپ مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بسته به نیازهای مطرح شده، راهکارهای مختلفی را می‌توان پیشنهاد داد یا به اصطلاح استراتژی سیستم ویپ هر مجموعه را را برای پیاده‌سازی بر روی سیستم، طراحی و اجرا نمود.

  • مراکز تلفن تجاری و Embedded
  • نصب نرم افزار استریسک بر روی سرور + کارت یا گیت وی
  • نصب نرم افزار استریسک بر روی سرور مجازی + گیت وی
  • استفاه از مراکز تلفنی ابری ( CloudPBX/ HostedPBX )

سیستم گزارش‌گیری کامل و منحصر به فرد نوین ویپ، یکی از مهمترین قابلیت‌های آن است. در این سیستم گزارش عملکرد هریک از کارکنان سازمان و همچنین گزارش تماس‌های مشتریان قابل ارائه و بررسی خواهد بود.

این گزارشات با جزئیاتی همچون تعداد و مدت زمان تماس کاربران، زمان ورود و خروج هر اپراتور، مدت زمان پاسخگویی، مدت زمان انتظار مشتری تا اتصال به اپراتور و... با تاریخ شمسی، به راحتی امکان ارزیابی و تحلیل عملکرد کارکنان را فراهم می‌آورد، در نتیجه بهبود و توسعه سازمان را به همراه خواهد داشت.

در نظر داشته باشید که راه‌اندازی یک مرکز تماس یا کال سنتر بدون ارتباط با CRM شرکت شما که تمامی اطلاعات مشتریان را در خود نگه دارد ، هیچ مزیت و ارزش افزوده‌ای نخواهد داشت.

امکان یکپارچه‌سازی و اتصال مرکز تماس و CRM برای اینکه بتوان اطلاعات جامعی در اختیار داشت و خدمات با کیفیتی را به مشتریان ارائه نمود، از مزایای استفاده از سیستم نوین ویپ می‌باشد.

میزان بودجه و هزینه‌ای که برای ایجاد یک مرکز تماس با استفاده از سیستم‌های ویپ نیاز است، بستگی به امکانات و قابلیت‌هایی دارد که شما از مرکز تماس خود انتظار دارید.

بنابراین برای داشتن مرکز تماسی حرفه‌ای با امکانات قابل توسعه در جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات خود، باید هزینه بیشتری نیز در نظر بگیرید.

در خرید سیستم‌های ویپ حتما به امکانات سیستم، تیم پشتیبانی و نوع ارائه خدمات شرکت نیز توجه داشته باشید. یکی از مواردی که می‌توانید قبل از خرید و برای انتخاب شرکت ارائه دهنده‌ای مطمئن به آن توجه داشته باشید، مشتریان و نظرات آنهاست.

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ