ماژول تماس‌گیر خودکار

ماژول تماس‌گیر خودکار

با نصب و راه‌اندازی سیستم ویپ در هر مجموعه‌ای، امکان استفاده از ماژول تماس‌گیری اتوماتیک نیز فراهم می‌شود. این ماژول بیشتر مناسب شرکت‌هایی است که باید با تعداد زیادی از مشتریان تماس گرفته و کالا یا خدمات خود را معرفی نمایند.

عملکرد ماژول تماس‌گیر اتوماتیک

ماژول تماس‌گیری اتوماتیک همانطور که از نامش پیداست، برای تماس اتوماتیک با مشتریان، برنامه‌ریزی شده است.

به این ترتیب که لیست اکسل تمام شماره‌هایی که قصد تماس با آنها را داریم، در سیستم آپلود کرده و تنظیمات را به گونه‌ای برنامه‌ریزی می‌کنیم که سیستم با توجه به لیست آپلود شده در ساعات مشخص، با تعدادی از شماره‌های داخل لیست، تماس بگیرد.

ماژول تماس‌گیری اتوماتیک، قابلیت تنظیم تماس مجدد برای تماس‎های پاسخ داده نشده در تعداد دفعات از پیش تعیین شده را دارد.

با یکپارچه نمودن سیستم ویپ و ماژول تماس‌گیری اتوماتیک، گزارش کاملی از نحوه عملکرد این ماژول (شماره‌های پاسخ داده شده، پاسخ داده نشده و….) بر روی پنل گزارشات قابل مشاهده خواهد بود.

با تنظیمات پیشرفته‌ای که این سیستم از آن برخوردار است، برای سیستم تعیین می‌شود که چندبار و در چه فاصله‌های زمانی با شماره‌هایی که پاسخگو نبوده‌اند، مجدد تماس گرفته شود.

مزیت نصب و راه‌اندازی ماژول تماس‌گیری خودکار

مزیت این ماژول در این است که با تعداد زیادی از مشتریان به صورت اتوماتیک تماس گرفته می‌شود، بدون اینکه وقت زیادی از کارشناسان برای توضیحات ابتدایی گرفته شود و در ادامه در صورت تمایل مشتری به دریافت توضیحات بیشتر، تماس مشتری به سمت کارشناسان مجموعه(اپراتورها) هدایت می‌شود.

بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ