ماژول اتصال مجدد تماس به اپراتور

ماژول اتصال مجدد تماس به اپراتور

ماژول اتصال مجدد تماس به اپراتور، برای مجموعه‌هایی مناسب است که تمایل دارند با پشتیبانی مناسب، علاوه بر جلب رضایت مشتریان، روند پیگیری و پشتیبانی مجموعه خود را به صورت حرفه ‎ای، مدیریت نمایند.

عملکرد ماژول اتصال مجدد به اپراتور

در سیستم ویپ، با تماس مشتری و ورود او به صف پاسخگویی، هریک از کارشناسان مجموعه پاسخگوی تماس وی خواهند بود و در صورتی‌که ماژول اتصال مجدد به اپراتور بر روی سیستم ویپ مجموعه، نصب و فعالسازی شود، با تماس مجدد همین مشتری، تماس وی به صورت اتوماتیک به کارشناس پاسخگوی قبلی، متصل خواهد شد.

با نصب و فعالسازی ماژول اتصال مجدد تماس به اپراتور بر روی سیستم‌های ویپ، برقراری ارتباط در صورت تماس مشتری با مجموعه و اتصال مجدد وی به کارشناسان مربوطه، به دو حالت انجام می‌پذیرد:

۱٫ دیتابیس لوکال باشد؛

۲٫ دیتابیس به صورت وب‌سرویس باشد؛

مزیت نصب ماژول اتصال مجدد تماس به اپراتور

همانطور که گفته شد، با نصب و فعالسازی ماژول اتصال مجدد به اپراتور بر روی سیستم ویپ، تماس مجدد مشتری، به صورت اتوماتیک به کارشناس پاسخگوی قبلی، متصل خواهد شد. در این حالت، هم برای مشتری و هم برای اپراتور پاسخگو در مجموعه، دو مزیت دارد:

۱٫ صرفه‌جویی در زمان

۲٫ پیگیری و پشتیبانی راحت‌تر امور

در صورت تماس مجدد مشتری و اتصال اتوماتیک وی به کارشناس پاسخگوی قبلی، دیگر نیازی به توضیح مجدد مشتری برای پیگیری مسئله، وجود ندارد و همینطور کارشناس راحت‌تر می‌تواند پیگیر و پاسخگوی مسئله مطرح شده از سوی مشتری باشد.

قابل ذکر است که می‌توان این ماژول را به گونه‌ای برنامه‌ریزی نمود که مشتری در صورت تمایل به کارشناس قبلی متصل نشده و تماس وی به اپراتور دیگری منتقل شود.

بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ