ماژول صف پاسخگویی تماس

ماژول صف پاسخگویی تماس

ماژول صف پاسخگویی، برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی مناسب است که حجم پاسخگویی به مشتریان در آنها بالاست و به اصطلاح دارای مرکز تماس یا کال سنتر هستند.

این ماژول قابلیت تعریف اپراتورهای داینامیک و همچنین امکان گزارش‌گیری از سیستم ویپ را فراهم می‌سازد.

کاربرد ماژول صف پاسخگویی

با نصب و فعالسازی ماژول صف پاسخگویی بر روی سیستم ویپ، دریافت گزارشی شامل اطلاعات ورود و خروج هریک از اپراتورها در صف پاسخگویی، عملکرد آنها از جمله مدت زمان پاسخگویی، تماس‌های ورودی و خروجی و…. امکان‌پذیر خواهد بود.

ماژول صف پاسخگویی با تعریف کد مخصوص برای هر اپراتور، امکان ارزیابی عملکرد کارشناسان را برای مدیران مجموعه، فراهم می‌سازد.

با نصب این ماژول بر روی سیستم تلفنی نوین ویپ با امکانات پایه، در صورت مشغول بودن خط یک اپراتور، مشتری پشت خط نمانده و تماس وی به اپراتور دیگری انتقال می‌یابد. بنابراین در صورت تماس مشتریان با هریک از خطوط تلفنی، بلافاصله در صف پاسخگویی قرار می‌گیرند تا به اپراتورهای آزاد متصل شوند.

عملکرد ماژول صف پاسخگویی

در ماژول صف پاسخگویی، امکان تعریف دو نوع اپراتور وجود دارد:

  1. اپراتورهای ایستاتیک
  2. اپراتورهای داینامیک

۱: اپراتورهای ایستاتیک

صف پاسخگویی با اپراتورهای ایستاتیک، از امکانات پایه سیستم ویپ می‌باشد.

در صف پاسخگویی با اپراتورهای ایستاتیک، تعدادی کد داخلی نیز برای سیستم ویپ تعریف می‌شود. این داخلی‌ها در اصطلاح اپراتورهای همیشه در صف نامیده می‌شوند.

ضعف صف پاسخگویی با اپراتورهای ایستاتیک

در این حالت، امکان ارزیابی فردی هریک از اپراتورها، وجود ندارد.

۲: اپراتورهای داینامیک

شاید بتوان گفت، صف پاسخگویی با اپراتورهای داینامیک، راه حل مناسبی برای جبران ضعف سیستم تلفنی ویپ با امکانات پایه است.

در حالت صف پاسخگویی با اپراتورهای داینامیک، امکان ارزیابی عملکرد هریک از اپراتورها، ساعات ورود و خروج، مدت زمان غیرفعال بودن، سرعت پاسخگویی، مدت زمان انتظار مشتریان و… در پنل گزارش‌گیری سیستم نوین ویپ، فراهم می‌شود.

بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ