ماژول نظرسنجی تلفنی

ماژول نظرسنجی تلفنی

ماژول نظرسنجی، با هدف ارزیابی عملکرد هر اپراتور و در نهایت بهبود کیفیت پاسخگویی به مشتریان، برنامه‌ریزی شده است. امکان تعریف و فعالسازی چند نوع ماژول نظرسنجی در سیستم نوین ویپ وجود دارد، که عبارتند از:

۱٫ نظرسنجی تلفنی

نحوه کار این ماژول در سیستم ویپ به این صورت است که، هنگام ورود مشتری به صف پاسخگویی، از او خواسته می‌شود تا در پایان مکالمه، در نظرسنجی تلفنی شرکت کرده و به عملکرد اپراتور پاسخ دهنده، رای دهد.

بنابراین پس از پایان مکالمه، مشتری به سیستم نظرسنجی تلفنی هدایت شده و میزان رضایتمندی خود از پاسخگویی اپراتور را با شماره‌گیری یک عدد (به طور مثال ۱:خوب، ۲:متوسط و ۳:بد) ثبت می‌‌نماید.

با نصب و فعالسازی ماژول نظرسنجی، نظرات مشتریان نسبت به پاسخگویی هریک از اپراتورها در پنل گزارشات، ثبت شده و عملکرد و کیفیت پاسخگویی هر اپراتور قابل ارزیابی می‌باشد.

نظرسنجی تلفنی_صوتی

امکان فعالسازی نظرسنجی صوتی نیز در سیستم نظرسنجی تلفنی ویپ وجود دارد.

نحوه کار نظرسنجی صوتی به این صورت است که اگر مشتری عدم رضایت خود در نظرسنجی تلفنی با شماره‌گیری عددی با ارزیابی “بد” اعلام نمود، بلافاصله به پنل صوتی هدایت شده و از وی خواسته می‌شود تا دلیل عدم رضایت خود از اپراتور X (پاسخ‌دهنده به تماس) را به صورت صوتی و مفصلاً توضیح دهد.

مزیت نظرسنجی تلفنی

با فعالسازی نظرسنجی صوتی در سیستم ویپ، دلیل عدم رضایت مشتری به صورت فایل صوتی در پنل گزارشات ثبت و ذخیره می‌شود، بنابراین مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها به راحتی می‌توانند با مراجعه به پنل گزارشات، در جهت بهبود کیفی پاسخگویی به مشتریان، نحوه عملکرد هر اپراتور را تحلیل و ارزیابی نمایند.

۲٫ نظرسنجی پیامکی

این ماژول مناسب مجموعه‌هایی است که دارای سامانه پیامکی هستند و امکان دریافت پیامک در آنها فراهم می‌باشد.

نحوه کار ماژول نظرسنجی پیامکی در سیستم نوین ویپ به این صورت است که، بعد از تماس مشتری با مرکز تماس، در صورتی‌که این تماس از طریق تلفن همراه صورت گرفته باشد، سیستم ویپ بلافاصله برای وی پیامکی ارسال می‌نماید با این مضمون که : ” با تشکر از تماس شما با مجموعه X، لطفا سطح رضایتمندی خود را از پاسخگویی اپراتور Y، اعلام نمایید”

مزیت نظرسنجی پیامکی

از مزایای این ماژول، این است که با استفاده از این نوع نظرسنجی، علاوه بر تکریم مشتری، با درج لینک سایت و شماره تماس مجموعه در محتوای پیامک، مشتری با مراجعه مجدد به صندوق دریافت پیامک خود، به راحتی به راه‌های ارتباطی مجموعه، دسترسی خواهد داشت.

 

بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ