وبلاگ نوین‌ویپ

ویپ در شرکت های متوسط و بزرگ

از جمله کاربری های تلفن گویا ویپ در شرکت های متوسط و بزرگ است. عموما شرکت ها به واسطه دوستان و آشنایان و البته شرکت های دیگر با سیستم ویپ آشنا می شوند. نیازمندی شرکت ها را در زمینه ویپ می توان به دو دسته تقسیم کرد. اول شرکت های متوسط و کوچک که تمایل دارند از دید مشتری های خود قابل اعتماد به نظر آیند. به طور حتم وقتی یک مشتری با کسب و کار شما تماس می گیرد تنها از دریچه تلفن با شرکت شما آشنا خواهد شد. دوم شرکت های بزرگ که به طور معمول دارای بخش های مختلف در شهر های مختلف هستند. برای مثال یک مرکز در شهر تهران و مرکز دیگر در شهر قزوین دارند. ارتباطات هزینه بر از مراکز مخابرات آنالوگ باعث شده است که شرکت های بزرگ تمایل به برقراری ارتباطات تلفنی در بستر شبکه داشته باشند. در کشور های پیشرفته بیشتر درآمد شرکت ها مخابراتی از فروش اینترنت است و البته کشور ما هم در همین مسیر قدم گذاشته است.

ویپ در شرکت های کوچک و متوسط

فکر کنید در تماس با مطب یا شرکت شما یک پیغام خوش آمد گویی وجود دارد که اطلاعات ضروری را در اختیار تماس گیرنده قرار می دهد. ساعت حضور و نوبت دهی مطب و حضور منشی را مشخص می کند. حدود ۳۰ درصد از تماس گیرنده ها نیاز به همین اطلاعات اولیه دارند. تا حدود ۶۰ درصد تماس گیرنده ها سوالی دارند. این افراد با قرار دادن یک ‍پیغام منتظر جواب شما می مانند. باقی تماس گیرنده ها نیاز به ارتباط تلفنی با منشی شما را دارند که در زمان حضور منشی با او ارتباط برقرار می کنند و یا تماس به گوشی موبایل منشی شما منتقل می شود. همه این ها در سیستم تلفنی گروه نوین ویپ به صورت یکجا آورده شده است.

ویپ در شرکت های بزرگ و مراکز مجزای مکانی

عموما شرکت های بزرگ دارای قسمت های متفاوتی هستند و در مکان های متفاوتی قرار دارند. بخش سر‍پرستی - نیروی انسانی - مدیریت اجرایی و غیره دارای ساختمان های مجزا هستند. پیچیده تر شدن شبکه تماس قدرت شبکه های Voip را آشکار می کند. بستر های انتقال داده و تماس علاوه بر E1/PR1 بر روی بستر شبکه های H323 مهیا است و استفاده از Gatekeeper کار را آسان می کند. ارتباط مراکز تماس مختلف بر روی ابر شبکه و نظم حاکم بر ارتباطات بین آنها راه حل برقراری تماس های داخلی و خارجی شماست. شرکت های بزرگ ارتباطات وسیعی دارند و تماس در این شبکه ها همواره مسئله اساسی است و مدیران برتر این شرکت ها ارتباطات تلفنی موثر را لازمه حیات و فعالیت شرکت خود می دانند.

***

برای خرید و نصب تجهیزات ویپ می توانید با بخش پشتیبانی و فروش شرکت نوین ویپ تماس بگیرید یا به فروشگاه ویپ ما مراجعه کنید.

تلفن تماس: 91029108-021

برچسب ویپ
بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ