وبلاگ نوین‌ویپ

سامانه هواگوی استان گلستان به بهره‌برداری رسید.

سامانه هواگوی متمرکز 134 استان گلستان با نصب بستر خطوط دیجیتال E1 به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت نوین ویپ، سامانه هواگوی متمرکز 134 سازمان هواشناسی استان گلستان به بهره‌برداری رسید.

تبدیل خطوط آنالوگ سامانه 134 در بستر قدیمی خود برای اطلاع رسانی وضعیت جوی به بستر دیجیتال E1 ، سبب افزایش خطوط ورودی سامانه از 5 به 30 خط شده و امکان برقرای ارتباط با انواع اپراتورهای فعال ثابت و همراه تلفنی با سامانه هواگو را فراهم نموده است.

بدین ترتیب افراد می‌توانند وضعیت هوای روز، پیش بینی هوا طی چند روز آینده، هشدارهای جوی و توصیه‌های هواشناسی کشاورزی، دریایی و راه‌ها را در شهرهای مختلف استان گلستان با شماره گیری 134 از وب‌سرویس سازمان، دریافت نمایند.

همچنین نظر به استقبال کاربران سامانه هواگوی 134، افراد با شماره‌گیری 32443212–017 از اقصی نقاط کشور تماس گرفته و از وضعیت آب و هوایی استان گلستان شامل شهرستان‌های  آزادشهر، آق قلا، گرگان، گنبدکاووس، بندر ترکمن، گمیش تپه، رامیان، کردکوی، بندرگز، علی‌آباد کتول، گالیکش، کلاله، مراوه تپه و مینودشت بهره‌مند شوند.

در مرحله دوم ارتقاء سامانه هواگوی 134، امکان افزایش خطوط ورودی از 30 به 60 خط  پیش بینی شده است و دستیابی به اطلاعات هواشناسی استان‌های همجوار نیز به زودی به همین صورت میسر خواهد شد.

وظیفه اصلی سازمان هواشناسی کشور در راستای تامین اهداف ملی و بین المللی، حفاظت از جان و مال مردم در مقابل مخاطرات مرتبط با آب، هوا و اقلیم می‌باشد و با وجود این سامانه به محض تماس افراد با تلفن گویا 134 هواگو بطور پیش فرض، پیش بینی 24 ساعت آینده هوای همان استان و شهرستان‌های مربوطه به اطلاع تماس‌گیرنده می‌رسد.
بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ