وبلاگ نوین‌ویپ

سامانه مشاوره تلفنی؛ تکنولوژی ارائه خدمات مشاوره‌ غیرحضوری

اگر قادر به ارائه خدمات مشاوره‌ای غیرحضوری هستید و یا تقاضای دریافت مشاوره تلفنی در زمینه‌ فعالیت شما بالاست، با استفاده از سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ (مهتاب)، می‌توانید به صورت آنلاین و بدون نیاز به مکان خاصی، با ارائه مشاوره، به کسب درآمد بپردازید.

با استفاده از سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، با صرف هزینه‌ اندک، بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و بدون نیاز به دفترکار و محلی جهت ارائه خدمات مشاوره، به کسب درآمد بپردازید. استفاده از سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، برای هر کسب و کاری، مفید و سودآور خواهد بود.

بنابراین با هر تخصص و در هر موقعیتی که هستید، با سرمایه‌ای اندک، می‌توانید سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ را نصب و راه‌اندازی و با ارائه مشاوره‌های تحصیلی، حقوقی، پزشکی و روانپزشکی، خانواده، برندینگ، بازاریابی، توسعه کسب و کار، مشاوره‌های مالی و سرمایه‌گذاری و... به کسب درآمد بپردازید.

مزایای سامانه مشاوره تلفنی

1. محاسبه آنی هزینه مشاوره و پرداخت آنلاین

در سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، امکان برنامه‌ریزی بسته‌های مختلف مشاوره با قیمت‌های متفاوت، وجود دارد. به این ترتیب مشتریان با آگاهی از قیمت و مشخصات هریک از بسته‌های مشاوره مورد نیاز خود، اقدام به پرداخت آنلاین هزینه مشاوره تلفنی خود خواهند نمود.

2. امکان راه اندازی سامانه مشاوره تلفنی، برای تمام کسب و کارها

این سامانه برای هر کسب و کاری، می‌تواند مفید و سودآور باشد. در واقع، با هر شغل و موقعیت و با سرمایه‌ای بسیار اندک می‌توان سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ را نصب و راه‌اندازی و با ارائه مشاوره‌های تحصیلی، حقوقی، پزشکی و روانپزشکی، خانواده، برندینگ، بازاریابی، توسعه کسب و کار، مشاوره‌های مالی و سرمایه گذاری و ... به کسب درآمد پرداخت.

3. امکان تماس دوطرفه و احتساب هزینه مشاوره بر روی قبض مشتری

در سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، امکان تماس مشاور با مشتری یا درخواست کننده مشاوره نیز وجود دارد. به این ترتیب که مشاور با مشتری تماس گرفته  و هزینه مشاوره از اعتبار مشتری کسر می‌شود و یا این هزینه بر روی قبض تلفن مشتری، محاسبه خواهد شد.

4.  حفظ حریم شخصی و ناشناس ماندن شماره تماس

سامانه مشاوره تلفنی مهتاب از سرویس تماس امن (Number masking) استفاده می‌کند، به این ترتیب با ناشناس ماندن شماره تماس مشاوره دهنده و مشاوره گیرنده، کاربر،‌ مشاوره مدرنی را طبق آخرین استانداردهای امنیتی تجربه خواهد کرد. در واقع تماس امن؛  برای پنهان‌سازی شماره تلفن افراد و حفظ حریم شخصی طرفین (مشاوره دهنده و مشاوره گیرنده) به کار می‌رود.

5. برنامه‌ریزی و سفارشی‌سازی سامانه برای کسب و کارها

سامانه مشاور تلفنی، با توجه به زمینه فعالیت و نیازهای هر کسب‌و‌کار، امکان طراحی استراتژی منحصر به فرد و پیاده‌سازی برنامه‌های انعطاف پذیری را برای ارائه مشاوره به مشتری فراهم می‌آورد.

برنامه‌ریزی سیستم مشاوره برای هر کسب و کار با توجه به ساعات و طول مدت مشاوره، تعداد کارشناسان پاسخگو، محاسبه هزینه مشاوره و ...، صورت می‌گیرد.

6. حذف محدودیت جغرافیایی در سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ

با استفاده از سامانه مشاوره تلفنی نوین ویپ، هیچ محدودیت جغرافیایی برای استفاده از خدمات مشاوره‌ای وجود نخواهد داشت.

چراکه مشتریان‌ دیگر محدود به افراد ساکن در شهر و یا مناطق اطراف محل مشاوره نخواهند بود، و از تمام نقاط کشور، تنها با دسترسی به خطوط تلفن ثابت و یا همراه، از خدمات مشاوره، بهره مند خواهند شد.

برای استفاده از سامانه هوشمند مشاوره تلفنی مهتاب، کافی است، پس از بررسی امکانات و تعرفه‌های استفاده از سامانه مشاوره غیرحضوری مهتاب؛

برای راه‌اندازی سامانه، با شماره‌های 91029108_021 و 91009291_021 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان نوین ویپ برای راه‌اندازی، نصب و چگونگی استفاده از سامانه بهره ببرید.

بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ