وبلاگ نوین‌ویپ

با قابلیت‌های تلفن گویا برای کسب و کارها آشنا شوید.

احتمالا با سایت ما از طریق تلفن گویا شرکت نوین ویپ آشنا شدید یا شاید از طریق گوگل و کلمات کلیدی تلفن گویا به صفحه ما رسیدید. برای اینکه بتوانید یک تلفن گویای واقعی رو تست کنید شماره 91029108-021 رو بگیرید.

سرویس تلفن گویا میتونه هر کجای کسب و کار شما قرار بگیره. با عمومیت پیدا کردن این سیستم تلفنی لازم دونستم یک لیست از قابلیت های تلفن گویا رو برای شما بازگو کنم.

لیست قابلیت‌های تلفن گویا برای کسب و کارها

این لیست شامل ویژگی‌های عمومی تلفن گویا و همچنین ویژگی‌های مرتبط با شغل شما هست. همین ویژگی‌ها هست که باعث می شه شرکت شما بزرگ تر جلوه کنه و بیشتر مورد اعتماد مردم قرار بگیره. مشتریهای شما برای اینکه محصول شما رو بخرند باید به شما اعتماد کنن.
این ویژگی ها رو بخونید و به این مطلب فکر کنید که چقدر میتونه برای کسب و کار شما مفید باشد. لیست ویژگی های تلفن گویا به شرح زیر می باشد:

منشی تلفنی فعال و خستگی ناپذیر

توی سیستم تلفن گویا منشی تلفنی یه همکار مجازی به حساب می یاد که هیچ وقت خسته نمی شه. هر وقت کسی با شرکت شما تماس می گیره تماس رو جواب می ده و مودبانه به اون سلام میکنه. شروع به معرفی شرکت می کنه.

قسمت های مختلف شرکت شما رو توضیح میده. بعدش تماس گیرنده رو به سمت داخلی مورد نظرش منتقل می کنه. حتی میتونه پیغام تماس گیرنده رو توسط پیغام گیر ضبط کنه و برای شما ایمیل کنه. همه این کار ها رو یک کارمند مجازی انجام میده و به نظر میاد شرکت شما چقدر بزرگه و چند تا قسمت مختلف هم داره.

داخلی‌های زیاد

اینکه شما داخلی های زیادی داشته باشین باعث می شه که تماس ها به افراد خاص یا پیغام گیر یا حتی ایمیل صوتی برسه. بعضی از داخلی ها مجازی هستن یعنی کسی گوشی رو بر نمی داره اما وقتی با اون تماس گرفته می شه یه صدایی پخش می شه و مثلا آدرس سایت یا آدرس محل کار شما رو می خونه. بسیار خوب منشی شما می تونه آزادانه کارهای مفید تری رو انجام بده.

 مرا بیاب (Follow Me)

فکر کنید شما در کسب و کار خودتون یک جا نیستید. یک لحظه توی انبار هستین بعدش توی حسابداری و بعدش یک جلسه دارین که بیرون از شرکت هست. برای اینکه تماس های شما از دست نره و کسی هم نفهمه شما دقیقا کجا هستید از این قابلیت میشه استفاده کرد. چند تا شماره برای خودتون تعریف میکنید و تلفن گویا با سیستم مرا بیاب توی این گروه از شماره ها دنبال شما می گرده.

اول به دفتر کارتون زنگ میزنه اگه اونجا نباشید به داخلی موبایلتون زنگ میزنه. اگه اونجا هم نباشید به خود موبایلتون زنگ می زنه. اگه اونجا هم نباشید زنگ میزنه خونتون. خلاصه میگرده دنبال شما دیگه. فرد تماس گیرنده در تمام این لحظات داره صدای بوق خوردن رو می شنوه و اصلا متوجه این تغییرات نیست.

دریافت فکس

داستان فکس رو توی شرکت های زیادی دیدم. همه گله دارن که یک فکس درست و حسابی نداریم. حق دارند . اگه کاغذ تموم بشه فکس نمیرسه. اگه کسی نباشه فکس رو start کنه فکس نمیرسه. اگه کسی زنگ بزنه وسط تماس فکس خراب می شه.

سیستم تلفن گویا می‌تونه یه داخلی فکس داشته باشه که می تونه فکس رو تشخیص بده. فکس رو که تشخیص داد اون رو دریافت می کنه به PDF تبدیل می‌کنه و می‌فرسته برای ایمیل شما.
ساعت ارسال فکس و شماره ارسال کننده رو هم می نویسه. نیازی به دستگاه فکس هم نداره و پولش میمونه توی جیب شما.

 ضبط تماس (Call Recording)

فکر کنید با مشتری تماس گرفتین و ازش پرسیدین که چه جنسی رو می خواد. حواس جمع هم که ندارید. ضبط تماس اینجا کمک کننده هست. یا اصلا به انبار جنسی رو سفارش زدین و چیز دیگری رو برای شما ارسال کرده. به هر حال پیش میاد. ضبط تماس اینجا به درد می خوره. امکان ضبط تماس در تلفن گویا با یک کلیک فعال می شه و بد از ضبط تماس با استفاده از سیستم مدیریت تماس می تونید اطلاعات تماس های ضبط شده رو بر حسب زمان یا شماره تماس پیدا کنید.

موزیک انتظار یا پیام انتظار (Music or Message on Hold)

از جمله امکاناتی که سیستم تلفن گویا در اختیار شما قرار میده پیام انتظار هست. یک پیام انتظار که توی استودیو انجام شده باشه با یه آهنگ توی پس زمینه اون کسب و کار شما رو فعال تر جلوه میده. انتظار تماس می تونه قسمت های مختلف کسبو کار شما رو معرفی هم بکنه.

اتاق کنفرانس (Conference)

اتاق کنفراس دقیقا همین معنی رو که شما فکر می کنید در اختیار شما قرار میده. یعنی کنفرانس چند نفره. توی سانترال فقط کنفرانس سه نفره وجود داره ولی در تلفن گویا تعداد نفرات مهم نیست و اتاق کنفرانس می تونه برای قسمت های مختلف شرکت هم به وجود بیاد. فقط توی اتاق دقت کنید اگه یکی صحبت می کنه گوش بدین تا نوبت صحبت شما هم بشه.

ساعت کاری شرکت (Call Scheduling)

تماس های ورودی میتونه مسیر یابی بشه. به این معنی که بر حسب ساعات کاری شرکت تماس ها به داخلی ها وصل بشه و در ساعات غیر کاری به تماس گیرنده ساعات کاری شرکت اعلام بشه. مسیر یابی تماس می تونه بر حسب تاریخ هم باشه و در روز های تعطیل هفته مسیر یابی متفاوتی انجام بشه. پخش پیام تبریک در اعیاد و مناسبت های سال از جمله همین قابلیت ها هست.

صف تماس (Queue)

در مراکز تلفنی بزرگ که تماس های ورودی زیاد هست مدیریت اونها کمی مشکل می شه. برای اینکه این تماسها که هر کدوم مثل یک مشتری هستند از دست نره قابلیت صف تماس به وجود آمده. وقتی صف تماس بر قرار می شه و تماس گیرنده ها توی صف قرار می گیرند این امکان وجود داره که مدت زمان انتظار در صف و یا تعداد افراد داخل صف رو عنوان کرد. شرکت هایی که تماس ورودی زیادی دارند معمولا با این روش مشتریان خودشون رو راضی نگه می دارند.

رابط کاربری (Administration Control Panel)

همه این امکانات در تلفن گویا با رابط کاربری مشتری پسند قرار داده شده است. اطلاعات تماس و ثبت وقایع اون به همراه اطلاعات کاربران به راحتی در دسترس هست. این رابط کاربری خوب سیستم تلفن گویا رو قابل استفاده و قابل ارایه کرده است.

***

برای خرید و نصب تجهیزات ویپ می توانید با بخش پشتیبانی و فروش شرکت نوین ویپ تماس بگیرید یا به فروشگاه ویپ ما مراجعه کنید.

تلفن تماس: 91029108-021

 

برچسب ویپ
بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ