وبلاگ نوین‌ویپ

۰ تا ۱۰۰ پشتیبانی VOIP با نوین ویپ

۰ تا ۱۰۰ پشتیبانی VOIP با نوین ویپ

از مهم‌ترین خدماتی که هر سازمان و شرکتی با مرکز تماس و سیستم‌های ویپ VOIP باید از آن بهره‌مند شود، خدمات پشتیبانی مناسب از این سرویس هاست. امروزه هر شرکتی، چه کوچک و چه بزرگ، برای ارتباط با مشتریان و در جهت جلب رضایت آنها، از خدمات تلفن گویا استفاده می‌کند، اما سیستم ویپ و تلفن گویا نیز همانند سایر سیستم‌ها به دلایل مختلف، دچار اختلال خواهد شد.
بنابراین نیاز به بررسی سیستم توسط بخش خدمات پشتیبانی شرکت سرویس‌دهنده تلفن‌های گویا و سیستم‌های ویپ VOIP ، اهمیت بسیاری دارد.

سیستم ویپ VOIP و خدمات پشتیبانی آن

برای نصب و راه اندازی ویپ (VOIP)، داشتن اینترنت پرسرعت و شبکه‌های پیشرفته کامپیوتری از اولین نیازهای شرکت متقاضی سیستم ویپ و تلفن گویا است. در سیستم‌های ویپ؛ از فناوری و علم دیجیتال بهره گرفته شده و دیگر از خطوط مسی تلفن‌های قدیمی خبری نیست.
در این سیستم، صداها به بسته‌های اطلاعاتیIP  تبدیل شده و از طریق اینترنت جا به جا می‌شوند، اما برای بهره‌گیری از این سیستم، نیاز به خدمات پشتیبانی قوی وجود دارد.

نوین ویپ با ارائه کامل‌ترين و جامع‌ترین راه‌کارهای فناوری VoIP، از جمله يکپارچه‌سازی سيستم‌های تلفن بر روی شبکه IP، ايجاد مراکز تلفن مبتنی بر IP-PBX ، انتقال خطوط تلفن گویا بر روی بستر IP، مکالمه صوتی و تصویری بر روی بستر IP بین چندین نقطه و همچنین ارائه مراکز تلفن نرم‌افزاری و سخت افزاری، بهترین پشتیبانی ویپ را به مشتریان خود، ارائه می‌دهد.

خدمات پشتیبانی نوین ویپ  (novinvoip)

  1. مشاوره انتخاب مناسب‌ترین سیستم ویپ برای هر کسب و کار
  2. بررسی و عیب یابی مرکز تماس در صورت بروز هرگونه اختلال
  3. بروزرسانی و توسعه سیستم VoIP
  4. افزایش (یا کاهش) تعداد داخلی‌ها
  5. تغییر نام خطوط داخلی اپراتورها
  6. تغییر شماره تلفن تماس‌های ورودی یا خروجی با توجه به نیاز سازمان
  7. تغییر در منشی تلفنی هوشمند (IVR) من جمله افزایش یا کاهش زیرمنوها و یا تغییر در شماره صف‌ها و داخلی زیر منوها
  8. آرشیو مکالمات ضبط شده قدیمی و کاهش حجم سرور
  9. بررسی و رفع مشکل در زمان قطع احتمالی خطوط شهری آنالوگ، کارت گیت وی یا خطوط سیپ دیجیتال
  10. آپدیت و به روزرسانی سیستم عامل سرور برای استفاده از قابلیت‌های جدید ویپ و یا رفع باگ‌های موجود

روش‌های پشتیبانی نوین ویپ

شرکتها و سازمان‌های دارای سیستم VOIP با مشکلات و چالش‌های زیادی روبرو می‌شوند که در نهایت کارشناس و متخصص حوزه ویپ و تلفن گویا باید این مشکلات را مرتفع سازد.

نوین ویپ (novinvoip) برای رفع مشکل سازمان‌ها با عقد قرارداد پشتیبانی سیستم‌های ویپ و تلفن گویا، به 2روش حضوری و غیر حضوری (آنلاین) یا تلفنی، شرایطی را فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند به راحتی از قابلیت‌های VOIP بهره‌مند شده و در زمان بروز اختلالات در سیستم در هر ساعت از شبانه روز، به کارشناسان دسترسی داشته و از خدمات پشتیبانی نوین ویپ، استفاده کنند.

نوین ویپ با عقد قرارداد معتبر شرکتی جهت ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی سیستم‌های ویپ (VoIP) نسبت به ارائه خدمات موردی برای شرکت‌های دارنده ویپ به صورت حضوری و خدمات از راه دور اقدام می‌نماید.

انجام پروژه‌های توسعه ویپ و راه اندازی مجدد این سیستم‌ها در زمان جابجایی مکان شرکت یا سازمان با ارائه فاکتور رسمی _در صورت نیاز_ از سایر خدمات پشتیبانی مجموعه نوین ویپ می‌باشد.
خبر خوب اینکه سازمان‌ها و شرکت‌هایی که سیستم ویپ آنها توسط نوین ویپ novinvoip ، نصب و راه اندازی شده است، از خدمات پشتیبانی رایگان این مجموعه به مدت 12 ماه بهره‌مند خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه پشتیبانی ویپ و دریافت مشاوره رایگان جهت نصب، راه اندازی و پشتیبانی سیستم‌های تلفنی VOIP ، کافیست با شماره‌های ۹۱۰۰۹۲۹۱ و ۴۷۱۵۶۰۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید و یا فرم مشاوره تلفنی رایگان را پر کنید و منتظر تماس کارشناسان نوین ویپ باشید.

 

 

بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ