وبلاگ نوین‌ویپ

با خرید شماره تلفن اینترنتی تهران، صاحب دفترکار شو

اگر می‌خواهید بدون اجاره دفتر و تنها با یک خط تلفن تهران با پیش شماره 021، دفتر کاری به همراه منشی، فکس و تلفن گویا داشته باشید، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

شاید تا به حال عبارت "شماره تلفن مجازی تهران" یا "شماره تلفن اینترنتی تهران" را شنیده باشید، ولی ندانید که دقیقاً شماره تلفن اینترنتی تهران چه کاربردی دارد؟ و چگونه می‌توان یک شماره تلفن اینترنتی تهران، برای راه‌اندازی مرکز تماس مجازی تهیه کرد؟

تهیه خط تلفن ثابت تهران

برای تهیه خط تلفن ثابت تهران، می‌توانید اقدام به ثبت نام اینترنتی خط تلفن ثابت کرده و خیلی ساده صاحب یک شماره تلفن ثابت تهران شوید. نکته جالب‌تر این‌که مهم نیست ساکن چه شهر یا کشوری هستید، با داشتن " خط تلفن ثابت تهران " به راحتی می‌توانید تماس‌های خود را از هر گوشه این جهان، بر روی گوشی همراهتان پاسخ دهید و مدیریت نمایید.

به علاوه، با خرید خط تلفن ثابت تهران، یک شماره فکس اختصاصی نیز در اختیارتان قرار می‌گیرد و می‌توانید از سرویس فکس اینترنتی بهره‌مند شده و فکس‌های دریافتی را بر روی ایمیل خود دریافت کنید. حال باید دید شماره تلفن اینترنتی تهران چه مزایای دیگری نسبت به تلفن ثابت دارد؟

مزایای شماره تلفن مجازی

برخلاف شماره تلفن‌های ثابت مخابرات، برای استفاده از شماره مجازی یا خط اینترنتی تهران، نیازی به حضور در یک مکان مشخص نیست، بلکه شما در هر کجا و در هر منطقه جغرافیایی که باشید _در منزل، دفتر کار، سفر و..._ تماس‌های خود را بر روی تلفن همراهتان دریافت خواهید کرد.

حتی با جابجایی محل دفتر کارتان، شماره تلفن ثابت کسب‌و‌کارتان ثابت باقی مانده و مشتریان خود را از دست نخواهید داد. به علاوه، شما می‌توانید شماره تلفن مجازی تهران را به صورت اینترنتی خریداری و از میان هزاران شماره تلفن تهران، شماره دلخواه خود را انتخاب کنید.

بنابراین با راه اندازی دفتر کار مجازی با شماره تلفن ثابت تهران از امکانات بی‌نظیر تلفن گویا نیز برای کسب و کار خود بهره‌مند خواهید شد.

راه اندازی دفتر کار مجازی با شماره تهران

تا همین چند سال پیش که هنوز دفتر کار مجازی در ایران وجود نداشت، برای راه اندازی دفتر کار مجازی و اجاره خط تلفن ثابت، باید با مراجعه به اداره مخابرات با توجه به آدرس و محل سکونت خود، یک خط تلفن ثابت دریافت می‌کردید. در نهایت نیز خط خریداری شده توسط مأمور مخابرات در درب ورودی ساختمان به شما تحویل داده می‌شد و مسئولیت کشیدن خط تا داخل واحد با خودتان بود.

اما این روزها، به مدد فناوری‌های پیشرفته، علاوه بر اینکه دیگر نیازی به طی این مسیر طولانی و زمان‌بر نیست، حتی به سیم کشی‌ نیز نیازی نخواهید داشت، بلکه تنها با ثبت نام اینترنتی خط تلفن تهران، می‌توانید در هر کجای ایران، صاحب شماره تلفن ثابت تهران شوید.

بنابراین شما با خرید یک شماره تلفن مجازی تهران، هم فکس، هم سیستم سانترال و هم منشی تلفنی خواهید داشت. آیا همه این امکانات برای راه اندازی یک مرکز تماس مجازی با خط تهران، کافی نیست؟!

چرا مرکز تماس مجازی؟!

فرض کنید به تازگی ایده راه‌اندازی کسب و کاری را در سر می‌پرورانید ولی محدودیت‌های مالی مانع از عملی شدن ایده شماست. هزینه‌های اجاره دفتر کار، خرید شماره ثابت، تجهیزات اداری و… برای شما سنگین است و نمی‌توانید ریسک مالی راه اندازی دفترکار را آن هم در ابتدای فعالیت خود بپذیرید.

اما چاره کار چیست؟ آیا به طور کلی ایده خود را فراموش می‌کنید؟! و به همین راحتی از عملی شدن راه اندازی کسب و کار خود دست می‌کشید؟!

در عصر دیجیتال زندگی می‌کنیم و ناگزیر باید از ساختار سنتی دفترکار فاصله بگیریم و بیشتر با امکانات مراکز تماس مجازی آشنا شده و از آنها استفاده کنیم.

چراکه این مراکز تماس، امکانات و راهکارهای تجاری سریع و کارآمدی را جهت مدیریت فعالیت‌های اداری روزانه، ارائه می‌دهند و کسب و کارها را از صرف هزینه برای اجاره دفتر کار، استخدام منشی و حتی خرید خط تلفن ثابت، بی نیاز می‌کنند.

شماره تلفن ثابت (Virtual Number)، سرویس تلفن گویا (IVR)، سرویس منشی مجازی (Virtual Secretary)، اتاق جلسات (Meeting Room) و مرکز تماس (Call Center) از جمله خدماتی است که با راه‌اندازی مرکز تماس مجازی از آنها بهره‌مند می‌شویم. برخی مزایای مرکز تماس مجازی با خط تهران عبارتند از:

مزایای راه‌اندازی مرکز تماس مجازی

 • عدم نیاز به سرمایه گذاری بالا
 • راه‌اندازی سریع مرکز تماس
 • نگهداری آسان از تجهیرات و امکانات
 • افزایش اعتبار سازمانی
 • عدم نیاز حضور پرسنل در دفترکار
 • ایجاد دفترکار در تهران با خط تلفن تهران
 • دسترسی سریع مشتریان به کسب‌و‌کار شما بدون محدودیت زمانی و مکانی
 • دریافت امکانات و تجهیزات به روز ارتباطـی و مخـابراتی
 • حفظ ارتباط با مشـتریان و عدم قطع ارتباط با آنها
 • بدون نیاز به سرمایه بالای تجهیزات، راه انـدازی و نگهداری

امکانات مراکز تماس مجازی با شماره تهران

ماهیت و ویژگی‌های برجسته مراکز تماس مجازی هنوز در بازار ایران نوپاست و در میان کسب‌و‌کارها جا نیفتاده، اما درهمین مدت کمی که از ورودش می‌گذرد، کسب و کارهای زیادی را متحول ساخته است. در ادامه با امکانات بیشتری از این مراکز آشنا می‌شوید:

 • دریافت شماره تلفن اختصاصی

بعد از راه‌اندازی مرکز تماس، بلافاصله یک شماره تلفن اختصاصی شهر تهران به شما واگذار می‌شود.

 • 5 ورودی همزمان

با انتخاب یک شماره تهران، خط ویژه با 5 ورودی همزمان بدون اشغالی، فعال خواهد شد.

 • انتقال رایگان تماس

برقراری تماس‌ها طبق زمانبندی انجام شده به صورت رایگان با هر شماره‌ای صورت می‌گیرد.

 • گزارش تماس‌ها

امکان مشاهده تمام تماس‌های ورودی و خروجی و همچنین اپراتورهای فعال و غیرفعال در سیستم وجود دارد.

 • دریافت اینترنتی فکس

امکان دریافت و ارسال فکس از شماره تهران با امکان ارسال زمانبندی و دریافت بر روی ایمیل مشخص شده.

 • دریافت آنی گزارشات

گزارش تمامی تماس‌های شرکت، هم در پورتال آنلاین و هم به صورت پیامک و ایمیل قابل دریافت می‌باشد.

 • تنظیم ساعات کاری و غیرکاری

ساعات کاری و غیرکاری در سانترال به صورت پیام‌های خوش آمدگویی، اعلام ساعات کاری و... قابل تنظیم می‌باشد.

 • پیام‌گیر صوتی

قابلیت ضبط پیام‌های صوتی مشتریان و ارسال آنی فایل صوتی به ایمیل اختصاصی شما جهت پیگیری دقیق، فراهم می‌باشد.

در پایان...

اگر در جستجوی دفتر کاری هستید که هم امکان حفظ ارتباط با مشتریان را برای شما فراهم سازد، هم هزینه‌ راه‌اندازی و تجهیز آن با بودجه شما مطابقت کند و هم با اینکه در شهرستان یا خارج از کشور هستید، شماره تلفن دفتر کار شما خط تهران و با پیش شماره 021 باشد، همین حالا با مراجعه به وبسایت نوین ویپ به آدرس www.novinvoip.com و یا تماس با شماره 91029108_021 از مشاوره رایگان و تخصصی تیم نوین ویپ بهره‌مند شده و هرچه سریع‌تر مرکز تماس حرفه‌ای خود را راه‌اندازی نمایید.

بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ