وبلاگ نوین‌ویپ

۰ تا ۱۰۰ خدمات شبکه با نوین ویپ

۰ تا ۱۰۰ خدمات شبکه با نوین ویپ

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و شیوه‌های مدیریتی جدید، استفاده از سیستم‌های کامپیوتری در هر کسب و کاری فراگیر شده و هر سال نیز گسترش می‌یابد. به طوریکه استفاده از کامپیوتر تنها مختص سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ تجاری و اداری نیست، بلکه سیستم‌های کامپیوتر در همه منازل، ادارات، شرکت‌های کوچک، آموزشگاه‌ها و حتی واحدهای تجاری و... نیز وجود دارند؛ بنابراین همه آنها دارای شبکه کامپیوتری نیز هستند.

شبکه‌های کامپیوتری زیادی در تمامی نقاط شهر علی الخصوص در کلانشهرهایی همچون تهران وجود دارند، به این ترتیب خدمات شبکه جزء یکی از ضروری‌ترین نیاز سازمانها و کسب و کارهای هر شهری محسوب می‌شود. اما خدمات شبکه چیست؟ و  چرا اهمیت دارد؟

خدمات شبکه؛ از مشاوره تا نصب و راه اندازی شبکه

  1. مشاوره خدمات شبکه

شاید بتوان گفت مشاوره در زمینه شبکه‌های کامپیوتری اولین خدماتی که هر سازمان و کسب و کاری به آن نیاز دارد. مشاوره خدمات شبکه در زمینه انتخاب سیستم‌ها بر اساس نیاز کسب و کار و شرایط فعلی و چشم انداز آن توسط شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه ارائه می‌گردد. بنابراین در پروژه‌های شبکه، مشاوره نقش مهمی در نحوه اجرای پروژه و بهبود روند آن ایفا می‌کند و سبب بهبود عملکرد پروژه می‌شود. از این رو هر شرکت یا سازمانی که نیاز به نصب و راه‌اندازی شبکه داشته باشد، ابتدا باید به مشاور و متخصص شبکه مراجعه نماید.

  1. نیاز سنجی امکانات مورد نیاز

قبل از راه اندازی شبکه باید امکانات مورد نظر هر کسب و کار جهت راه اندازی شبکه مشخص شود. تعیین اندازه کابل­ها، نوع شبکه به صورت سیم کشی شده یا بی سیم ، نوع تجهیزات سخت افزاری و فضای تحت پوشش باید مشخص شوند. بنابراین بدون نیاز سنجـی اولیه، تهیه امکانات و تجهـیزاتی که جهـت راه اندازی شبکه مورد نیاز است، ممکن است بیش از نیاز و یا حتی با کمبودهایی روبرو باشد.

  1. تعیین نوع شبکه و راه اندازی اولیه آن

اگر صاحب کسب و کاری کوچک و نوپا هستید و به تازگی قصد راه اندازی شبکه‌ای جدید دارید، باید به امکانات مورد نیاز جهت راه اندازی شبکه توجه کنید. فراهم آوردن زیرساخت‌های مناسب و با کیفـیت برای نصب و راه اندازی شبکه سبب صرفه جویی در هزینه‌های جانبی نگهداری از شبکه در طولانی مدت خواهد شد. بنابراین استفاده از خدمات شبکه شرکتهای معتبر با کارشناسان شبکه متخصص و تجهیزات کارآمد بسیار مهم است.
زیرا هرگونه اختلال در شبکه به دلیل سیم کشـی یا داکت زنی نامناسب کابل‌های شبکـه یا کیفیت پایین امکـانات سخت افزاری و نرم افـزاری موجود در شبکـه سبب قطـع شبکه به طور ناگهانی و امکان از دست رفتن اطلاعـات شبکـه خواهد شد.

  1. نصب تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری

بعد از تعیین نوع شبکه و راه اندازی اولیه شبکه‌های کامپیوتری در شرکت، نوبت به نصب تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری در شبکه می‌رسد. این مرحله شامل موارد زیر خواهد بود:

  • طراحی و پیاده ‌سازی بانک‌های اطلاعاتی تحت شبكه
  • طراحی و اجرای پروژه‌های مدیریت و مانیتورینگ شبكه
  • ویروس یابی و نصب آنتی ویروس
  • ارائه راهکارهای سخت افزاری و نرم افزاری

تیم تخصصی نوین ویپ در زمینه ارائه خدمات شبکه با در اختیار داشتن کارشناسان فنی و متخصص، خدمات نصب، راه اندازی و نگهداری شبکه و همچنین تهیه زیرساخت اولیه آن را با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهد.

نوین ویپ؛ پیشرو در زمینه ارائه خدمات شبکه

مساله امنیت شبکه‌های کامپیوتری در شرکت‌های بزرگ و کوچک بسیار مهم است و در صورتی که قصد راه اندازی سروهای شبکه، مبتنی بر ویندوز را دارید، باید تدابیر امنیتی لازم را مدنظر قرار دهید تا امکان نفوذ هکرها به درون شبکه سازمان و شرکت شما وجود نداشته باشد.
در این مسیر، نوین ویپ؛ به عنوان برترین شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه با بهترین کیفیت و خدمات پشتیبانی قوی،  امنیت شبکه‌های کامپیوتری شرکت شما را تضمین می‌نماید. همچنین متخصصان شبکه نوین ویپ؛ فعال در زمینه خدمات شبکه در شهر تهران، از همان لحظه تصمیم به ایجاد شبکه، طراحی و نصب شبکه در کنار شما خواهند بود.

نوین ویپ، با خدمات شبکه و سرور تخصصی خود در کوتاهترین زمان ممکن؛ شبکه کامپیوتری کارآمد را برای شما فراهم می‌آورد. همچنین تمامی مراحل نصب و مدیریت شبکه به صورت کاملاً حرفه‌ای و با برنامه ریزی قبلی توسط کارشناسان شبکه نوین ویپ انجام می‌شود تا هیچ گونه اختلالی در کسب و کار مشتریان ایجاد نشود، حتی اگر سیستم‌های شبکه و هر دستگاه دیگری بعدها به مجموعه اضافه شود.

نصب، راه اندازی و مدیریت شبکه‌های کامپیوتری با نوین ویپ

آیا در فکر نصب و راه‌اندازی شبکه‌ای جدید در کسب و کار خود هستید؟ یا تصمیم دارید شبکه فعلی خود را توسعه دهید؟ نوین ویپ در زمینه طراحی، نصب و راه اندازی و مدیریت شبکه‌های کامپیوتری با سرعت و کیفیتی بالا، در خدمت همه کسب و کارهاست.

برای دریافت مشاوره رایگان کافیست با شماره‌های ۰۲۱-۴۷۱۵۶۶۶۶ یا ۹۱۰۰۹۲۹۱ تماس گرفته و یا به وبسایت خدمات شبکه نوین ویپ به آدرس novinvoip.com مراجعه نمایید.
تجربه لمس خدمات با کیفیت بالا، اتفاقی نیست.

 

 

بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ