وبلاگ نوین‌ویپ

تماس امن؛ قابلیت پنهان ‎سازی شماره تلفن

تماس امن؛ قابلیت پنهان ‎سازی شماره تلفن

 حتما تا به حال در هنگام استفاده از خدمات هوشمند من جمله تاکسی‌های آنلاین، سامانه‌های مشاوره تلفنی و...، با قابلیت پنهان‌سازی شماره تلفن همراه که به سامانه یا سرویس تماس امن معروف است مواجه شده‌اید. اما سامانه تماس امن چیست؟ و چرا این سرویس به وجود آمد؟

سامانه تماس امن

سامانه تماس امن (Number masking) به منظور رفع نیاز کاربران در کنار حفظ حریم شخصی و ناشناس ماندن شماره تماس آنها به صورت مدرن طراحی شده است و تجربه‌ای جالب را برای مشتریان طبق آخرین استانداردهای امنیتی به همراه دارد. در واقع تماس امن؛  سرویسی است که برای پنهان‌سازی شماره تلفن مشتری از سایر مشتریان یک سرویس و حفظ حریم شخصی طرفین به کار می‌رود.

این سامانه ایده‌آل مناسب مشاغلی است که اطلاعات مشتری را با شخص ثالث به اشتراک می‌گذارند و امکان برقراری ارتباط مستقیم را بدون نیاز به اپراتور خارجی یا اشتراک‌گذاری جزئیات تماس مشتری، فراهم می‌آورند.
به طور مثال مرکز مشاوره آنلاین حقوقی که از سامانه تماس امن استفاده می‌کند، برای برقراری ارتباط بین کارشناس حقوقی و مشاوره گیرنده؛ بدون اینکه شماره تلفن‌های آنها را در معرض نمایش یکدیگر بگذارد، خدمات مشاوره تلفنی ارائه می‌دهد. در واقع در تماس امن به جای اتصال مستقیم دو نفر، از پلی برای اتصال آنها و محافظت از اطلاعات خصوصی‌شان استفاده می‌شود.

ضرورت سرویس تماس امن در خدمات هوشمند

پس از راه افتادن خدمات هوشمند اینترنتی مانند تاکسی تلفنی‌های آنلاین، مراکز هوشمند خدمات منزل، مراکز مشاوره‌ تلفنی و... گزارشات زیادی مبنی بر ایجاد مزاحمت علی الخصوص برای مشتریان خانم منتشر شد که شکایات مشتریان و عدم رضایت کاربران استفاده‌کننده از این خدمات را به همراه داشت.
بر همین اساس سرویس‌های هوشمند امروزی برای جلوگیری از کاهش کاربران و جلب رضایت مشتریان خود، سرویس تماس امن را در خدمات خود فعال کردند، بدین ترتیب راننده و مسافر و یا مشاور و مشاور گیرنده و... بدون دیدن شماره تلفن یکدیگر و تنها از طریق یک شماره تلفن ثابت، می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. اگر کسب و کاری دارید و خدمات آنلاین ارائه می‌دهید، حتما کسب رضایت مشتریان و حفظ حریم شخصی آنان، یکی از اولویت‌های کاری شما است. بنابراین...

می‌توانید از سرویس تماس امن در ارائه خدمات خود استفاده و از مزایای این سرویس در جهت به روزرسانی و کسب اعتبار خود، بهره ببرید.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02147156000  تماس گرفته و از مشاوره رایگان نوین ویپ استفاده کنید.

مزایای استفاده از سامانه تماس امن

امنیت و حفظ حریم خصوصی، اصلی‌ترین نگرانی‌ افراد علی الخصوص هنگام صحبت با تلفن است؛ اما حفظ حریم شخصی تنها مزیت سیستم مدرن تماس امن نیست؛ بلکه عوامل دیگری مانند موارد زیر به عنوان مزیت‌های تماس امن به شمار می‌روند:

1. ناشناس ماندن کاربر:

با استفاده از سامانه تماس امن برای ارائه خدمات، شماره‌های شخصی هر دو طرف نقاب‌دار شده و ناشناس می‌مانند و محیطی امن و بدون اختلال برای ارتباطی امن ایجاد می‌شود.

2. تجربه مشتریان:

دانستن اینکه شماره شما ایمن است، خیال کاربران را آسوده نموده و آماده برقراری ارتباط با مشاغل و دریافت خدمات خواهد نمود.

3. کنترل ارتباطات:

سیستم تماس امن، ابتدا با تنظیم پیام‌های صوتی و پاسخ خودکار برای کنترل زمان تعامل کاربران با یکدیگر و در مرحله دوم، با نگه داشتن طرفین بر روی یک خط تلفن، مانع از این می‌شود که افراد از طریق ارتباطات خصوصی دچار مشکل شوند.

4. بهینه سازی:

با استفاده از تماس امن، دیگر نیازی به اپراتوری که مسئولیت برقراری ارتباط بین طرفین را داشته باشد، نیست.

5. ضبط مکالمات:

تمامی تماس‌ها در سیستم تماس امن، قابل پیگیری است زیرا کلیه مکالمات ضبط می‌شوند.

6. کسب اعتبار:

در صورتیکه کسب و کاری از سیستم تماس امن استفاده کند، مشتری با آگاهی از حفظ حریم خصوصی وی، به خدمات شرکت اعتماد بیشتری نموده و در نتیجه این سامانه سبب افزایش اعتبار شرکت خواهد شد.

7. تماس رایگان:

برقرای ارتباط در سامانه تماس امن، کاملاً رایگان بوده و هیج هزینه‌ای بر کارشناس و مشتری تحمیل نخواهد شد.

8. کاهش شکایات:

استفاده از سرویس تماس امن، علاوه بر اینکه میزان رضایت کاربران را به طرز قابل توجهی افزایش می‌دهد، دغدغه و نگرانی شرکت‌های خدمات دهنده را تا نیز حد زیادی کاهش می‌دهد، چراکه با کاهش شکایات مشتریان، شرکت‌ها قادر خواهد بود وقت و انرژی خود را بر روی روش‌های رشد و توسعه کسب و کار متمرکز نموده و بازدهی و عملکرد کلی خود را بهبود بخشند.

چه کسب و کارهایی می‌توانند از سامانه تماس امن استفاده کنند؟

اگر به عنوان سرویسی هوشمند مانند تاکسی آنلاین، پیک مرسولات، خدمات نظافت، خدمات مشاوره تلفنی  و... در حال فعالیت هستید و به کاربران خود خدمات آنلاین ارائه می‌دهید، پس شما هم می‌توانید از سامانه تماس امن در جهت جلب رضایت مشتریان خود استفاده کنید و در دنیای رقابت تنگاتنگ کسب و کارها، خوش بدرخشید.

برای نصب و راه اندازی سرویس تماس امن مجموعه خود، تنها کافیست به وبسایت نوین ویپ، به آدرس www.novinvoip.com مراجعه کنید و یا با شماره 02147156000  تماس بگیرید.

نوین ویپ، یکی از معتبرترین ارائه‌دهندگان خدمات تلفن گویا بر پایه VOIP است که با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن، کسب و کار شما را با فناوری‌های نوین ارتباطی همگام می‌سازد.

بدون دیدگاه
مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ